צוות ההנחיה של גישת ה B.O.T

קרן פרידמן גדסי – מפתחת גישת B.O.T

מזה כ 20 שנה אני עוסקת בהנחיית קבוצות ועבודה אישית עם נשים וזוגות בתקופת ההיריון הלידה והאמהות ראשונית, מזה כעשור אני מפתחת תכניות הכשרה לאנשי מקצוע ליישום החיבור בין שדה הלידה ותחום התרפיה.  המחקר האישי שלי, התסכולים  המקצועיים והפרקטיקות שנולדו מתוכם – הולידו פיתוח של גוף הידע שנקרא גישת B.O.T (תרפיה מוכוונת לידה) אותו אני מלמדת ברחבי הארץ משנת 2012.

בנוסף אני מתעניינת בהתפתחות של שדה הלידה בארץ ומלווה ותומכת בפרויקטים המהווים תרומה לקהילה ולעולם הלידה וההורות, כגון: ליווי מיילדות ליישום פרקטיקות B.O.T בתוך הלידה עצמה ובתקשורת עם הצוות המיילדותי,  דרכים לשילוב מפגשי B.O.T  בקליניקות למעקב הריון מיילדותי, - תמיכה בהקמת קליניקות לליווי רגשי בתוך מחלקות הלידה בבתי החולים, העלאת המודעות לעבודה נכונה עם נשים במצבי אבל ואובדן בתקופה שסביב הלידה, עבודה רגישה ומותאמת סביב הלידה עם נשים בעקבות פגיעה מינית, דרכים לשילוב פרקטיקות B.O.T בתוך מפגשי יעוץ הנקה אישיים ועוד.

אני גרה במושב מאור, נשואה לדורון ואימא לשלושה.

קרן פרידמן גדסי , מושב מאור keren.f.gadasi@gmail.com  050.7986902
לקורות חיים באנגלית 


 

הילה לב-רן


גדלתי בחבצלת השרון והיום מגדלת את שתי בנותי כאן, מול הים.
דולה ומדריכה להכנה ללידה בעצמי, מלמדת יוגה לנשים בהריון ומלווה תהליכים בגישת ה- B.O.T.

אני פוגשת נשים וזוגות סביב הלידה בחדר העבודה שלי שבחצר ביתי,  הפגישות הן אישיות ונוגעות בנושאים מתוך שדה הלידה- עיבוד חוויות לידה קודמות, הכנה רגשית ללידה, עבודה עם חוויות טראומטיות בלידה ואחריה.

אני עובדת עם נשים הסובלות מבעיות הקשורות לרצפת אגן בשיתוף פעולה עם מספר פיזיותרפיסטיות ותומכת בנשים בנושאים הקשורים למעגל הפריון.
מלווה נפגעות תקיפה מינית ללידה, תוך שיתוף פעולה עם צוותי בית חולים.

בשנים האחרונות לומדת Somatic Experiencing , התמקדות ויוגה תרפיה בגישת ה-BMC  ומתענגת על חופש התנועה שיש לי בשילוב של כל אלה עם שדה הלידה ושמחה על ההבנות החדשות שנולדות בתוכי בכל מפגש, בכל לידה שאני מלווה.
בעבר למדתי חינוך מיוחד ואמנות והתנדבתי במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית.
הילה לב-רן,  חבצלת השרון   052-3541409     hillalevran@gmail.com

                                                                                                                                                                                  

דפני דנון       

אמא לשירה, עילי ורועי, נשואה לאסף. גרה בחיפה, ומנהלת את ׳סטודיו יוגיני׳ במרכז הכרמל.   

מ-2005 אני מתמקדת בעבודה עם נשים וזוגות בשדה הלידה, כמורה ליוגה נשית ומדריכת הכנה ללידה, ובהמשך כדולה. אחרי תואר בפסיכולוגיה ובאמנות יצירה, בחרתי להעמיק בפרקטיקות של ההקשבה למידע המובלע בגוף, כמו פראנה-ווידיה, שיטת ימימה, Focusing, התמקדות עם הגוף השלם, וקונסטלציה משפחתית.

אני עובדת עם נשים, זוגות, ואנשי מקצוע, ושותפה להנחיה בקורסי ההכשרה של גישת B.O.T.
במקביל ׳תרפיה מוכוונת לידה׳ נוכחת בפעילויות הנוספות שאני מנחה בסטודיו שלי: קבוצות הכנה ללידה
בדגש על הכנה רגשית ומניעת טראומה; שיעורי יוגה המשמשים מעבדת חקר גוף-נפש אישית לאורך ההריון
עד ללידה; ומעגלי הקשבה ותנועה לאימהות ותינוקות, המאפשרים עיבוד של חוויות האמהות הראשוניות במסגרת קבוצתית שיש בה הקשבה אחרת

אני נהנית מכך שבגישת B.O.T הבנות רעיוניות עמוקות לא נשארות מרחפות באוויר אלא זוכות לעבור גם תרגום ענייני ולהיות מיושמות בפרטי המציאות, בין אם זה בתוך חדרי הלידה, ברגעים הקטנים של היומיום, או בבית עם המשפחה. אני אוהבת את הקצב המהיר בו שינויים מתאפשרים, ואת זה שמכל מפגש גם אני יוצאת קצת אחרת, עם נוכחות ערה, וקשב למשהו חדש שלא היה שם קודם. 

דפני דנון, חיפה 055-8859084        daphne@studio-yogini.co.il    www.studio-yogini.co.il
ובאנגלית   http://www.newbirth.ca 

                                   

גלית הלוי-הרמן

"מה את עושה במקצועך" ? אני נשאלת רבות.                                      
אז אני דולה ומכינה ללידה – זה החלק הקל. אבל אני עושה עוד משהו שלא היה לו שם … עד לרגע שבו הכרתי את קרן גדסי.
את ה- B.O.T הכרתי לפני שנים והתאהבתי ברגע . פתאום הכל התחבר. כל הכלים שנלמדו עם השנים התאספו לכדי דרך ברורה לצעוד בה כשה B.O.T הוא הפנס המאיר את הדרך .
לימודי ה B.O.T יצרו ערוץ פתוח לידע פנימי בתוכי,הידע התגלה כמעיין קסום של דימויים,תחושות גוף והתרחשויות שסיפקו המון מידע על איך המציאות שלי נחווית. נקודת המבט החדשה שנוצרה ריתקה וסיקרנה אותי ובעקבות הסקרנות המשכתי ללימודי ה "התמקדות"  ( focusing  ). מייד התחלתי להשתמש בכלים החדשים על עצמי ועל נשים שהגיעו אליי, גם אני וגם הן הרגשנו את העוצמה והפשטות של קסם ה- B.O.T .
בנוסף ובמקביל אני אמא ל-3, יוצרת בקרמיקה ומטפלת בהתמקדות.

 גלית הלוי הרמן,  מגל       050-8358914     galitherman@outlook.com    www.galitherman.co.il