נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

5 תחביבים שיעבירו לך את ההריון בצ'יק!

ההריון שלך

לכל אישה, תקופת ההיריון היא תקופה מורכבת. לתקופת ההיריון נלווה קושי פיזי קבוע, וחלקים רבים מהתקופה הזו אנחנו רק רוצות להעביר את הזמן בצורה טובה יותר. כדי שלא תבלו את כל הזמן שלכן בתקופת ההיריון רק בצפייה בסדרות, אנחנו כאן כדי לתת לכם מספר רעיונות לדברים שאותם תוכלו לעשות במהלך התקופה הזו, כדי להעביר אותה בצורה קצת יותר נעימה.

 

קורס שחמט

אם תמיד חלמת לשחק שחמט, אבל מעולם לא מצאת את הזמן לכך, תקופת ההיריון היא הזמן הטוב ביותר לפנות לקורס שחמט למתחילים. בקורס הזה תכירי את המשחק מהיסודות שלו, ואחרי למידת החוקים גם תתחילי לשחק בצורה מעשית. אחרי הקורס הזה כבר יהיה לך מספיק ידע שיאפשר לך לשחק במשחק המלכים כמה שרק תרצי. בעזרת תוכנות מחשב, האתגר שלך במשחק תמיד יישמר.

שחמט למתחילים

 

קריאת ספרים

אם קריאת ספרים היא תחביב שלכן, תקופת ההיריון היא זמן מצוין להשקיע בו. כיום, אתן כבר לא צריכות לקנות את כל הספרים אליכן הבייתה אלא תוכלו לרכוש קורא ספרים דיגיטלי ואליו להוריד את כל הספרים שאתן רוצות לקרוא. בצורה הזו הספרים לא יתפסו מקום אצלכם בבית, והקריאה שלהם תהפוך להיות חוויה נהדרת בעזרת קורא הספרים.

 

קורס הכנה ללידה

עוד משהו שאפשר לעשות בתקופת ההיריון, ואולי אפילו מומלץ הוא קורס הכנה ללידה. הקורס הזה מיועד בעיקר למי שזו הלידה הראשונה שלה, אולם כיום יש הכנה גם עבור נשים שכבר ילדו בעבר. הקורס הזה נועד להכין אתכן לאחד הרגעים הכי מיוחדים בחיים שלכן, רגע הלידה. הלידה היא אירוע מורכב, וכדי להפוך אותו להיות מעט יותר פשוט, הקורס הזה הוא משהו שאסור לכן לוותר עליו.

ההריון שלך

קניות לקראת הלידה

ככל שתקופת הלידה מתקרבת, כך המצב הפיזי שלכן יהיה יותר מאתגר. בשלהי ההיריון כבר יהיה לכן קשה לצאת מהבית, ולמעשה אתן רק תחכו שהלידה כבר תגיע. כדי להעביר את הזמן בתקופה המאתגרת הזה, תוכלו לערוך חלק מהקניות שמיועדות לתקופה שאחרי הלידה. לאור העובדה שמין העובר כבר ידוע לכן, גם בגדים זה משהו שאתן יכולות לקנות עבורו.

 

אימוני ספורט

אם ספורט מבחינתך הוא תחביב, אז גם בתקופת ההיריון אין שום סיבה לוותר עליו. עם זאת, חשוב לדעת כיצד להתאמן בתקופה הזו כדי לשמור על העובר ועל הגוף שלך גם במהלך פעילות גופנית.

 

לסיכום

תקופת ההיריון היא אחת התקופות הכי מורכבות בחיים שלנו. מצד אחד יש בה ציפייה גדולה למשהו חיובי וטוב שהולך לקרות, אך יחד עם זאת מדובר על תקופה מתוחה עם לא מעט קשיים פיזיים. זו בדיוק הסיבה שכדאי לך להכיר דרכים יעילות להעביר בהן את התקופה הזו. קורס שחמט, שמיעת פודקאסטים וקורס הכנה ללידה הם חלק מהדברים שאותם תוכלי לעשות במהלך התקופה הזו.

ההריון שלך

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא היריון
ילדים
מה זה מגדל למידה?

מגדל הלמידה קיים כבר שנים רבות ונעשה בו שימוש רב לא רק בישראל, אלא גם מחוצה לה. בשנים האחרונות

פטיש
המדריך לגירושים בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה נועד להסדיר באופן הדדי את כל המחלוקות הרלוונטיות העומדות על הפרק במסגרת הסכם גירושין. הסכם זה