נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 מוצרי הריון שכל אחת צריכה

5 מוצרי הריון שכל אחת צריכה

את מביאה חיים לעולם – אין מילים לתאר את הזכות הגדולה שנפלה בחיקך, אבל עד שמסע ההריון יסתיים בידיים מלאות זה הזמן לדאוג לעצמך, לטפח את גופך ולטפל בו עד הלידה וגם אחריה. מלבד אוכל מזין, זמן איכות עם עצמך ושמירה על מורל גבוה, יש כמה דברים שיכולים להקל עלייך ועד שלא תנסי, לא תדעי עד כמה.

 

 • כרית הריון לשינה

כרית הריון היא כרית ארוכה, ישרה או בצורת האות U, המתאימה לקימורי גופך במהלך ההריון. ככזו, היא מעניקה תמיכה מקסימלית לגופך במגוון תנוחות שינה ומגנה על איברי גופך – גב תחתון, אגן, כתפיים, ברכיים וכו'. יתרונות נוספים:

 • הפחתת לחץ וכאב.
 • הפחתת נפיחות ברגליים.
 • יישור עמוד השדרה ותמיכה ביציבה נכונה.

5 מוצרי הריון שכל אחת צריכה

 • קרם הזנה לעור

כשאת בהריון את יפה וזוהרת – זו איננה קלישאה, גם אם אינך מרגישה כך. נשים רבות מדווחות על שיער שופע, ציפורניים חזקות ומראה כללי חיוני, אך שום דבר לא "בחינם" – גופך משקיע בכך משאבים רבים ואת יכולה לסייע לו. שתי הדרכים נהדרות לעשות זאת הן באמצעות הזנה פנימית (מה שאת אוכלת ושותה) והזנה חיצונית – קרם הזנה איכותי לעור שיספק לו לחות, ויטמינים ומינרלים ואף יסייע במזעור סימני מתיחה.

 

 • כרית ישיבה ארגונומית

במהלך הריון יש קושי למצוא תנוחת ישיבה נוחה, על אחת כמה וכמה כזו שתהיה בריאה ותתמוך בגופך המשתנה – כרית ישיבה ארגונומית היא כרית אורטופדית המתאימה בצורתה למגוון משטחי ישיבה (אפילו לכסא משרדי!) ומאפשרת ישיבה ממושכת עם מקסימום נוחות.

הכרית עשויה ספוג זיכרון אשר מתאים את עצמו לקימורי גופך, עליו שכת ג'ל ששומרת על טמפרטורה נעימה ומסייעת בהפחתת זיעה – שילוב מופלא לישיבה נוחה, חלוקה טובה של המשקל על הגוף והיציבה והקלה על כאבי גב תחתון.

5 מוצרי הריון שכל אחת צריכה

 • חזייה תומכת

תחום נוסף בו גופך זקוק לתמיכה ויפה שעה אחת קודם, הוא אזור החזה – במהלך ההריון שדייך חווים שינויים כבירים, הם גדלים, הפטמות הופכות רגישות יותר, לעתים מופיעים ורידים ועוד.

חזייה טובה תתמוך במידה החדשה ובכך תשפיע בראש ובראשונה על יציבת גופך ותפחית עומס על הגב ועמוד השדרה. בנוסף, מומלץ לבחור בד נושם (כותנה למשל), שאיננו צמוד מדי (אך עדיין תומך) וגזרה שתסייע לך לקבל את גופך החדש, הנשי, המעודן והסקסי (אם תרצי).

 

 • חגורת הריון

אחרון חביב הוא מוצר שנשים רבות אינן מכירות, אך הוא יכול לעשות הבדל של שמיים וארץ, במיוחד במהלך הטרימסטר השני והשלישי להריון – חגורת הריון. חגורה אלסטית אשר תומכת בגב ובבטן ומסייעת לחלק את עומס המשקל בצורה שתטיב עם עמוד השדרה ותשפר את יציבתך. יתרונות נוספים:

 • הפחתת סימני מתיחה.
 • הפחתת לחץ על שלפוחית השתן.
 • שיפור בזרימת הדם – הפחתת נפיחויות וטחורים.

5 מוצרי הריון שכל אחת צריכה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא היריון
ילדים
מה זה מגדל למידה?

מגדל הלמידה קיים כבר שנים רבות ונעשה בו שימוש רב לא רק בישראל, אלא גם מחוצה לה. בשנים האחרונות

פטיש
המדריך לגירושים בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה נועד להסדיר באופן הדדי את כל המחלוקות הרלוונטיות העומדות על הפרק במסגרת הסכם גירושין. הסכם זה