נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 פריטים שחשוב שתקני לפני הלידה

4 פריטים שחשוב שתקני לפני הלידה

כל אישה מכינה לעצמה רשימה של פריטים שעליה לקנות טרם הלידה, תוך קריאת מדריכים מנחים ברחבי הרשת. מדריך זה עולה לאתר, כדי לסייע לנשים שונות להכין את הרשימה המתאימה להן, תוך התמקדות ב – 4 פריטים שחייבים להימצא בבית טרם הגעתו של התינוק לאוויר העולם. הישארו כאן ותהיו בטוחות שתחזיקו בהישג יד את כל הדברים שדרושים לכם לפני הלידה.

 

הפריט הראשון: טיטולים

כל מדריך שיעסוק בהכנת הבית לקראת לידה ימליץ לבצע רכישה מוקדמת של טיטולים, משום שזהו פריט שקשה לעיתים למצוא בחנויות נוחות בשעות הקטנות של הלילה. אם אתם תוהים מדוע ציינו את העובדה הזו, כדאי שתדעו שהורים טריים נוהגים לא פעם לצאת בשעות החשיכה, כדי לרכוש פריטים שנשכחו. נוכל לשתף אתכם מהניסיון שלנו שניתן להשיג טיטולים שמתאימים לגיל לידה בחנויות מסוימות, כך שעדיף להימנע מחיפוש מייגע אחריהם ולבדוק שיש לכם מלאי זמין בבית.

פריטים שחשוב לקנות לפני הלידה

הפריט השני: בגדי הנקה

לא ניתן לכתוב על פריטים שצריכים להימצא בבית מבלי להמליץ לכן לקנות חלוק הנקה מפנק שישמש אתכן להנקת הבייבי בקלות. אם אתן רוצות להיות בטוחות בכך שלא תצטרכו לחפש אחר חלוקים נוספים בימים שלאחר הלידה, עליכן לרכוש מראש 3 חלוקים שיהיו זמינים עבורכן בכל עת, בזמן שהחלוקים האחרים יהיו בכביסה. שכן, הבגדים שלכן עשויים להתלכלך בתדירות גבוהה מאוד בעקבות פליטות של התינוק שמותירות לא רק כתם מעיק, אלא גם ריח חזק.

 

הפריט השלישי: בגד נוח לברית או בריתה

תהיו חכמות, אל תחכו לרגע האחרון בכל הנוגע לרכישה של בגדים חגיגיים. נמליץ לקנות כבר עכשיו בגד מחמיא שישמש אתכן לברית או הבריתה. נדגיש שיש לא מעט בגדי הנקה חגיגיים שנמכרים בחנויות בגדי הנשים. אלה יאפשרו לכן ליהנות מ – 2 יתרונות חשובים: הראשון, תוכלו להיראות במיטבכן לאורך כל האירוע. השני, יתאפשר לכן להניק את התינוק בכל עת וללא מאמץ.

 

הפריט הרביעי: מנות קפואות

אתן עוד תודו לנו על הפריט שיוצג בפניכן כעת. שכן, הוא יאפשר לכן לאכול אוכל מזין ובריא במינימום מאמץ. זה הרי ידוע שאימהות טריות לא מוצאות את הזמן להכין לעצמן ארוחת בוקר, צוהריים או ערב. אנחנו כאן כדי לסייע בהקשר זה. לכן, נמליץ להכין כבר עכשיו מנות חמות ולהעביר אותן לקופסאות מסודרות במקפיא. כך תוכלו להוציא מנות של עוף, בשר ומרקים ולחמם אותן במיקרוגל תוך זמן קצר.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן 4 הפריטים שאתן צריכות להחזיק בבית לפני הלידה. כעת נותר לכן רק להוסיף את הפריטים הללו לרשימה הארוכה שהכנתן מראש. נמליץ שלא לחכות לרגע האחרון ולבצע את הרכישות הללו כחודשיים – שלושה לפני הלידה, כדי שתוכלו להגיע לחדר הלידה בשקט נפשי ובידיעה שלא תצטרכו לעבור בין חנויות הריהוט, הבגדים והפארם.

בגדי הנקה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לאחר לידה
ילדים
מה זה מגדל למידה?

מגדל הלמידה קיים כבר שנים רבות ונעשה בו שימוש רב לא רק בישראל, אלא גם מחוצה לה. בשנים האחרונות

פטיש
המדריך לגירושים בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה נועד להסדיר באופן הדדי את כל המחלוקות הרלוונטיות העומדות על הפרק במסגרת הסכם גירושין. הסכם זה