נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 סוגי קריסטלים וסגולות הבריאות שלהם

תכונות בריאותיות

קריסטלים אלה אבנים מיוחדות שנוצרו בהליך טבעי. ניתן למצוא אותם בחנויות ייעודיות במגוון צבעים, גדלים, צורות ועוד. נהוג לשבץ את הקריסטלים המיוחדים בתכשיטים ופריטים דקורטיביים מסוגים שונים, אך יש בהם הרבה מעבר ליופי חיצוני. מדריך זה יציג בפניכם את הקריסטלים כמו שמעולם לא הכרתם. הישארו כאן ותכירו מקרוב ב – 4 הקריסטלים הנבחרים והסגולות הבריאותיות שלהם, כדי שתוכלו להשתמש בהם במצבי חולי. 

 

הקריסטל הרשון: אבן אודם – רובי

מדריך שעוסק בסגולות של קריסטלים, חייב להיפתח בהסבר אודות אבן האודם שנחשבת לאחת האבנים היקרות ביותר שקיימות בעולם. סביר להניח ששמעתם עליה לא פעם, משום שבני המלוכה חושקים בה ומשבצים אותה בכתרי ותכשיטי המלוכה. יש לכך סיבה ברורה. שכן, הסגולה הבריאותית של אבן זו נוגעת לפריון. בני המלוכה רוצים להיות בטוחים שיהיה מי שימשיך את השושלת שלהם. לכן, הם שומרים אותה קרוב. נציין בהזדמנות זו שנהוג לייחס לאבן זו את כוח החיים, כך שהיא עוזרת לשמור על יציבות ומביאה להצלחה בקרב המשתמשים בה.

קריסטל החרשון

הקריסטל השני: אבן ענבר – אמבר

הורים לתינוקות רכים שמצמיחים שיניים לראשונה, תרים לא פעם אחר קריסטלים מסוג ענבר. שכן, הם יודעים שיש לקריסטל זה אפשרות להפחית כאב באופן משמעותי ולחזק את המערכת החיסונית. נסביר שאבן זו היא בעצם שרף עץ מאובן שקיים בגוונים שונים, לדוגמא:

  • צהוב
  • חום
  • כתום

שימוש בקריסטל זה יגלה תוך רגע את האנרגיה החמה שלו שמשפרת את היצירתיות, התעוזה, והתשוקה באופן ניכר. לכן, מומלץ להשתמש בו לא רק לכאב פיזי, אלא גם נפשי.

 

הקריסטל השלישי: אבן לשם – אופל

אבן הלשם ידועה בגוון הכחול החלבי שלה. מבט מעמיק בה יזכיר לכם את צבעם של מי נהר. אל תטעו לחשוב שמדובר בעובדה כללית שאינה מתקשרת כלל לסגולה הבריאותית של האבן. שכן, זו ידועה כמסייעת לכאב נפשי. מייחסים לה תכונות של זרימה (כמו של מי נהר), כך שהיא מסייעת בשיפור מצב הרוח וניתן להשתמש בה במצבי דיכאון קשים.

 

הקריסטל הרביעי: אבן אמרלד – ברקת

תכירו את הקריסטל הירוק שזכה לאהדה רבה לאורך אלפי שנים. שכן, נהוג היה להשתמש בו ביוון העתיקה. סביר להניח שאתם מכירים אותו בשמו, מכיוון שהוא כיכב בחושן של הכהן הגדול. המיסטיקה היהודית רואה באמרלד כמקדם ריפוי של כאבים שונים. לצד זאת, הוא מקדם צמיחה אישית, מזמן אהבה ונאמנות ומפחית באופן ניכר תחושות מתח וחרדה.

 

השורה התחתונה – זה הזמן להצטייד בקריסטלים

עכשיו אתם מכירים ב  – 4 הקריסטלים הנבחרים וברור לכם שאלה מעבירים סגולות בריאותיות. כעת, נותר לכם רק לבחור את הקריסטל המתאים ביותר למצבכם הבריאותי (מבחינה פיזית ונפשית) ולהשתמש בו באופן יום יומי, כדי שתוכלו לרפא את עצמכם במהירות וללא מאמץ.

תכונות בריאותיות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
ילדים
מה זה מגדל למידה?

מגדל הלמידה קיים כבר שנים רבות ונעשה בו שימוש רב לא רק בישראל, אלא גם מחוצה לה. בשנים האחרונות

פטיש
המדריך לגירושים בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה נועד להסדיר באופן הדדי את כל המחלוקות הרלוונטיות העומדות על הפרק במסגרת הסכם גירושין. הסכם זה