נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 פריטי לבוש שאת חייבת לקנות לתינוק שלך לפני הלידה

חייב לקנות לתינוק שלך לפני הלידה

כל אמא צריכה להחזיק ברשימת קניות שתאפשר לה להכין מראש את פריטי הלבוש החיוניים עבור התינוק שלה טרם הלידה. עובדה זו כנראה ידועה לך, אבל השאלה היא האם את יודעת מהם 3 פריטי הלבוש שחייבים להימצא ברשימה זו. הישארי כאן ותגלי מהם ומה חשוב שתדעי אודותיהם טרם הרכישה.

 

פריט ראשון – בגד גוף

תכירי את בגד הגוף, הפריט הנפוץ ביותר שכל אימא בישראל רוכשת בכמויות גדולות טרם הלידה. שכן, זה ידוע שתינוקות מלכלכים את בגדי הגוף שלהם בתדירות גבוהה מאוד בעקבות טיטול שזז ממקומו או פליטות מרובות. נדגיש שעלייך לרכוש לפחות 12 סטים של בגדי גוף בסיסיים, כדי שתוכלי להחליף אותם בתדירות גבוהה, מבלי להשתעבד למכונת הכביסה. אל תחפשי את בגדי הגוף המעוצבים בשלב זה, משום שהם עשויים להתמלא בכתמים תוך רגע ולהיראות בדיוק כמו בגדי הגוף הפשוטים.

 

פריט שני – גרביים

אי אפשר לכתוב מדריך על פריטי לבוש שצריך לקנות לתינוק לפני הלידה ולא לציין את הגרביים. השימוש בהן נעשה בימי החורף והקיץ כאחד. חשוב שתדעי זאת, כדי שתחזיקי בזוג גרביים לילדים שישמשו אותך מיד לאחר הלידה. שכן, חדרי היולדות בבתי החולים ממוזגים מאוד ועשויים להוביל להתקררות של התינוק הרך שזה עתה יצא לאוויר העולם.

גרביים לתינוק

פריט שלישי – מכנסיים עם רגליות

הרשימה שלך צריכה לכלול לא רק גרביים לתינוקות ובגדי גוף, אלא גם מכנסיים לתינוקות שמגיעים עם רגליות. כדאי שתדעי שמדובר במכנסיים שמחוברות אליהן רגליות ששומרות על החום של כפות הרגליים הקטנות. מומלץ לרכוש לפחות 10 מכנסיים שכאלה שישתלבו עם בגדי הגוף. שימי לב, יש מגוון עצום של מכנסיים מסוג זה. חלק עבות במיוחד ומתאימות לימי החורף הקרים, בעוד אחרות ,דקיקות ומיועדות לימי הקיץ החמים.

 

טיפ לרכישה נכונה: בדקי את הרכב הבד

רכישה של פריטי לבוש לתינוק מצריכה מגע ישיר עם הבד, כדי שניתן יהיה לדעת שמדובר בבד נעים למגע. נציין שיש לא מעט חברות שמשווקות בגדים באיכות נמוכה מאוד. הכוונה לבגדים שמאופיינים מבד קשיח למגע או בד שעשוי להוביל לגירוי בעור של התינוק.

נמליץ לבדוק מראש שהרכב הבד של הפריטים שהוצגו לעיל הוא 100% כותנה או 95% כותנה ו – 5% אקרילן (שמקנה גמישות לבד). מי שמתכננות לבצע רכישה מקוונת, יכולות לקרוא את הרכב הבד בתחתית הדף. שכן, חנויות האונליין מחויבות לציין את המידע הזה מתחת לכל פריט.

 

מילים אחרונות לסיום

אלה היו 3 פרטי הלבוש שאת חייבת לקנות לתינוק שלך לפני הלידה. בשלב זה יש בידיך את כל האינפורמציה הדרושה, כך שנותר לך רק לגלוש לחנות מקוונת שתאפשר לבצע רכישה כוללת. נאחל בהזדמנות זו שתלדי בידיים מלאות ושהארון של הבייבי יהיה מוכן טרם בואו.

בגדי גוף לתינוק

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לתינוק
ילדים
מה זה מגדל למידה?

מגדל הלמידה קיים כבר שנים רבות ונעשה בו שימוש רב לא רק בישראל, אלא גם מחוצה לה. בשנים האחרונות

פטיש
המדריך לגירושים בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה נועד להסדיר באופן הדדי את כל המחלוקות הרלוונטיות העומדות על הפרק במסגרת הסכם גירושין. הסכם זה