נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 כללים למסאז' בתחילת ההיריון

עיסוי הריון

לפני כמה שבועות גילינו שבת הזוג שלנו בהיריון. מדובר בהיריון ראשון, כך שאנחנו די קלולסים בנושא. אין לנו מושג מה מותר לעשות וממה ראוי להימנע. די מהר גילינו שאנחנו לא לבד בעניין. שכן, שוחחנו עם הרבה זוגות שציינו בפנינו כי הם לא בקיאים בעניינים אלה. לכן, החלטנו להוציא סדרת מדריכים מקיפה שתציג בכל פעם כללים שונים שנוגעים לסיטואציות יום יומיות. הפעם, נציג בפניכם כללים שצריך להכיר לפני שעושים מסאז' בתחילת היריון.

 

הכלל ה – 1 שצריך להכיר לפני שעושים מסאז' בתחילת ההיריון: קובעים תור רק אצל מעסה מוסמך

רגע לפני שתגיעו אל מטפל אקראי, עליכם לדעת כי צריך לקבוע תור אך ורק אצל מעסה מוסמך. כלומר, גבר או אישה שיש להם תעודת הסמכה מטעם מכללה מוכרת וידועה. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שמדובר במי שלמד את התחום ולא סתם יעשה "נעים" בגב או בבטן.

עיסוי הריון

איך בוחרים במעסה מוסמך?

אל תילחצו, זה לא עניין כזה מורכב להגיע אל מעסה מוסמך. אתם פשוט צריכים לדעת איך להגיע אליו. ההמלצה שלנו היא לכתוב פוסט בפייסבוק ולציין כי אתם מחפשים מעשה מומלץ שאפשר להגיע אליו לקבלת מסאז בתחילת הריון. את הפוסט כדאי לכתוב בקבוצות שעוסקות בנושאים הבאים:

  • היריון
  • לידה
  • הורים לתינוקות

שימו לב – ניתן גם לקרוא חוות דעת שנכתבו אודות מעסים מומלצים בלשונית הביקורות של גוגל לאחר שקיבלתם המלצה על מעסה מסוים. כך תוכלו להיות בטוחים ב – 100% בכך שמדובר במישהו מומלץ ומוסמך.

 

הכלל ה – 2 שצריך להכיר לפני שעושים מסאז' בתחילת ההיריון: בודקים שיש למעסה ניסיון בתחום

זה חשוב להגיע אל מעסה מוסמך, אבל זה לא תמיד מספיק. ההמלצה שלנו היא לבדוק מולו שיש לו ניסיון עם מאסז' לנשים בהיריון. יש מעסים מוסמכים ומומלצים שיציינו בפניכם כי אין להם ניסיון. כך שיכול להיות שהם יפנו אתכם אל קולגה שלהם.

עיסוי הריון

הכלל ה – 3 שצריך להכיר לפני שעושים מסאז' בתחילת ההיריון: תמיד צריך להתייעץ עם הרופא המטפל

הכלל השלישי נוגע לרופא הנשים שלכם. מדובר בכלל שיופיע בפניכם בכל צעד שתרצו לעשות במהלך ההיריון. שכן, הרופא המטפל צריך להיות מעודכן ולהנחות אתכם אם מדובר בעניין שכדאי לנסות או שמא עדיף להימנע ממנו. אנחנו כאן כדי לומר לכם שמרבית המקרים, כאשר מדובר בהיריון תקין ולא בהיריון בסיכון, הרופאים לא נמנעים מלהמליץ על טיפול שכזה. שכן, הם יודעים שיש בכך צורך.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את כל הכללים החשובים שצריך להכיר לפני שקובעים תור למסאז' בתחילת ההיריון. בשלב זה יש בידיכם את כל המידע, כך שנותר לכם רק ליישם בהצלחה. נאחל לכם בהזדמנות זו שתיהנו מהעיסוי ושתהיה לידה קלה בהמשך ובידיים מלאות.

עיסוי הריון

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
ילדים
מה זה מגדל למידה?

מגדל הלמידה קיים כבר שנים רבות ונעשה בו שימוש רב לא רק בישראל, אלא גם מחוצה לה. בשנים האחרונות

פטיש
המדריך לגירושים בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה נועד להסדיר באופן הדדי את כל המחלוקות הרלוונטיות העומדות על הפרק במסגרת הסכם גירושין. הסכם זה