נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

את בהריון? מדוע חשוב שתלכי לדיאטנית החל מהשלבים הראשונים

בְּהֵרָיוֹן

גילית לאחרונה שאת בהיריון? קודם כל מזל טוב! זהו צעד מרגש וגדול להקים משפחה או להגדיל אותה. עם זאת, כמו שאת בטח יודעת, הריון כולל שינויים משמעותיים בגוף האישה, ביניהם צרכים תזונתיים משתנים לצורך תמיכה בצמיחתו של העובר וההתפתחות שלו. תזונה נכונה במהלך ההיריון היא חיונית לבריאותך ולבריאות התינוק, וכדי לעזור בכך יש לפנות לדיאטנית מקצועית. אז למה זה כל כך חשוב לפנות לאשת מקצוע? נספר לך על כמה סיבות עיקריות לכך.

 

דרישות תזונתיות חדשות

הריון מציב דרישות תזונתיות חדשות לגוף שלך. את תרצי לאכול יותר כדי להזין את התינוק, ואת גם תצטרכי הרבה יותר חומרים חשובים שונים כמו ברזל, סידן וחומצה פולית. מדובר בדיאטה חדשה לחלוטין שאולי את לא רגילה אליה ולא תדעי איך לנהל בעצמך. באמצעות פנייה אל דיאטנית הריון תוכלי לבנות תפריט ולקבל המלצות תזונתיות שיענו על הצרכים הספציפיים שלך ושל הגוף שלך. באמצעות הערכה של גורמים שונים כמו גיל, היסטוריה רפואית והעדפות אוכל, דיאטנית תוכל להבטיח שגם האם וגם התינוק יקבלו את כל מה שהם צריכים.

דרישות תזונתיות

 

התמודדות עם תסמיני הריון

נשים רבות חוות תסמיני הריון נפוצים בתחילת ההיריון וגם בהמשך שלו. בחילות, הקאות וסלידה ממזונות שונים- כל אלה ישפיעו על צריכת התזונה שלך ועל הספיגה של החומרים בגוף. דיאטנית מקצועית תוכל לספק לך אסטרטגיות שונות להתמודדות עם התסמינים הללו באמצעות שינויים תזונתיים, כמו הקטנת ארוחות, הימנעות ממזונות שונים ועוד.

 

מניעת סוכרת הריון

אחד מסוגי הסוכרת הוא סוכרת הריון, ומדובר במצב רפואי שלצערנו יכול לייצר סיבוכים בריאותיים. כדי למנוע מזה לקרות, חשוב לאכול בצורה מאוזנת ונכונה כך שרמות הסוכר בדם יישארו תקינות. דיאטנית תוכל לעזור לבנות את תוכנית הארוחות השונות כדי לבדוק שהתזונה מאוזנת ובכך להפחית את הסיכון להתפתחות סוכרת הריון.

תסמיני הריון

 

ניהול המשקל שלך

גם המראה החיצוני הוא חשוב לנו, לצד כל הדאגות הבריאותיות. באופן טבעי נשים עולות במשקל כדי לעזור לצמיחת התינוק. אבל עלייה מוגזמת היא גם לא בריאה, גם יכולה להפריע לביטחון העצמי של הנשים וגם להקשות עליהן לאחר הלידה. פנייה לדיאטנית יכולה לעזור לך, כי דיאטנית תוכל לספק הדרכה מותאמת לכל מי שרוצה לשמור על משקל תקין לאורך ההיריון. היא תעזור לך עם אסטרטגיות תזונה שונות, תבנה לך תפריט, תעזור לך במעקב ותתאים לך את כל התהליך באופן אישי בהתאם לצרכים שלך ולמצב הבריאותי.

 

לסיכום

אם את בהיריון, חשוב שתפני לדיאטנית כבר מהשלבים המוקדמים שלו. באופן זה תוכלי לתמוך בך ובעובר, תוכלי למנוע סיבוכים בריאותיים ותוכלי לנהל את המשקל שלך. לדיאטנית יכול להיות תפקיד חיוני בהבטחה בריאותם ורווחתם של האם והתינוק, ואת תודי לעצמך שהשקעת באשת מקצוע כבר מההתחלה.

ניהול המשקל שלך

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא הריון ולידה
ילדים
מה זה מגדל למידה?

מגדל הלמידה קיים כבר שנים רבות ונעשה בו שימוש רב לא רק בישראל, אלא גם מחוצה לה. בשנים האחרונות

פטיש
המדריך לגירושים בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה נועד להסדיר באופן הדדי את כל המחלוקות הרלוונטיות העומדות על הפרק במסגרת הסכם גירושין. הסכם זה